Magazín Mironet

S postupem času patří v Česku herní konzole PlayStation od technologického giganta SONY mezi bezkonkurenčně nejoblíbenější ve své třídě. To dokazuje i fakt, že od vydání nové generace PlayStation 5 jsou tyto konzole stále vyprodány i po opakovaném naskladnění. Ti, kterým se ještě nepoštěstilo na pořízení zařízení z páté řady, pak často vytrvale užívají nadčasovosti PlayStation 4.

Ať už je však hráč šťastným majitelem PlayStation 5, nebo tráví svůj čas na předchozí generaci, neobejde se žádný pořádný herní zážitek bez kvalitního zvuku. Právě ten zajišťují originální bezdrátová sluchátka PS5 Pulse 3D Wireless Headset s dvojitým mikrofonem a technologií potlačení hluku. Tato sluchátka byla totiž jediná vytvořena přímo na míru hráčům k nové řadě PlayStationu a na zádech technologie Tempest 3D AudioTech přináší opravdový 3D zvuk při hraní oblíbených titulů.

PS5 Pulse 3D Wireless Headset

Díky připojení přes Bluetooth neváže svého nositele otravným kabelem, který by při hraní překážel. Nabíjení pak probíhá přes nejmodernější a silně rozšířené USB-C. Plyšové náušníky a náhlavní oblouk jsou stvořeny pro maximální komfort, a ten také skutečně zajišťují. Třešničkou na dortu je pak nadčasový a elegantní design sluchátek, dostupný v bílém a černém provedení.

Originální herní sluchátka PS5 Pulse 3D Wireless Headset pořídíte v internetovém obchodě Mironet.cz za 2.310 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *