Magazín Mironet

Pokud se vám zdá, že váš počítač již není, co býval, může být na vině zastaralý hard disk. SSD disk Kingston NV2 na rozdíl od klasických pevných disků neobsahuje žádné pohyblivé části a díky tomu nabízí nejen mnohonásobně vyšší rychlost a odolnost, ale i nižší spotřebu a naprosto tichý chod.

Tento rozdíl se projeví při každodenním použití, ať už se to týká startování operačního systému, surfování po internetu, úpravy fotek a videa nebo hraní her.

Prostor pro nepřeberné množství dat skýtá v disku Kingston NV2 úložná kapacita 1 TB. Ukládejte vše, co potřebujete bez obav o zbývající místo. Na disk uložíte vše potřebné od dokumentů, hudby, fotek a videí přes kamerové záznamy až po „nenažrané“ hry s instalačními soubory o velikosti desítek gigabajtů.

Velkorysý úložný prostor mimo jiné ocení i tvůrci videí a zapálení fotografové. Disk vás přímo vybízí k archivaci a zamezí zbytečnému mazání či přesouvání souborů.

Kingston NV2 1TB SSD

Další obrovskou výhodou disku Kingston NV2 je nadprůměrně vysoká rychlost přenosu, která každodenní používání přemění v naprostou slast. Užívejte si bleskové přenosy dat, svižný start systému, okamžité otevírání souborů nebo neuvěřitelně krátké načítací časy ve hrách.

Interní disk Kingston NV2 1TB SSD si můžete nyní zakoupit v internetovém obchodě Mironet.cz za 1 518 Kč.