Magazín Mironet

…a nemluvíme o fotbale. E-sport je dnes konečně vnímán s vážností mu náležící. Každý opravdový hráč však potřebuje kvalitní herní myš. Připravte se na to, abyste zaměřili svůj cíl a zvítězili pomocí bezdrátové optické herní myši ASUS ROG Gladius II.

Má pokročilý optický 16 000dpi senzor pro rychlou odezvu a přesné ovládání, ergonomický design pro ovládání pravou rukou, který vám zajistí komfort při dlouhých herních maratonech a technologii osvětlení Aura Sync, která překoná konkurenci. A konektivita? Gladius II nabízí hned dva typy bezdrátových konektorů, které splňují různé potřeby.

Můžete jej okamžitě připojit pomocí dodávaného 1ms 2,4 GHz USB konektoru, nebo ho připojte bezdrátově pomocí technologie Bluetooth (BLE) s nízkou spotřebou energie. Jeho snímač sleduje bezchybně pohyby až do neuvěřitelné rychlosti 400 palců za sekundu (IPS). Užijete si také reakci bez zpoždění s frekvencí 1000 Hz. Nové možnosti personalizace pak přináší exkluzivní ROG design přepínačů.

ASUS ROG Gladius II Wireless černá

Umožňuje například výměnu přepínačů myši, abyste si mohli vybrat ten nejlepší dle vaší preference, nebo třeba nahradit opotřebovaný.

A pro ty z vás, kdo nevědí, ROG, neboli Republic Of Gamers je speciální označení těch nejlepších produktů firmy ASUS, stvořené speciálně pro náročné potřeby hráčů po celém světě.

Herní myš ROG Gladius II od značky ASUS pořídíte v internetovém obchodě Mironet.cz za 1.999 Kč.