Magazín Mironet

Displej telefonu Google Pixel 6a vás díky svému špičkovému obrazu naprosto vtáhne do všeho, co právě sledujete. Jeho kouzlo spočívá v moderních technologiích, které mu dodávají neuvěřitelné barvy a zajišťují, že nabídne optimální obraz z jakéhokoliv úhlu. Další předností je velikost OLED displeje 6.1″ a neobvyklé rozlišení 2400 x 1080, díky kterému budete mít krásně jemný obraz.

O vysoký výkon telefonu Google se stará 8jádrový výkonný procesor doplněný bezpečnostním čipem Titan M2 na frekvenci 1.8 GHz, podpořený 6 GB operační paměti. Díky tomu si na 6.1″ displeji vychutnáte grafický festival i v náročných hrách.

Své umělecké já můžete realizovat prostřednictvím duálního fotoaparátu, který vám umožní zachytit všechny jedinečné momenty vašeho života. O detailní vykreslení fotek bez nutnosti následných úprav se stará pokročilý 12.2Mpx fotoaparát. Fotoaparát vám navíc umožní vymazat nežádoucí objekty ze snímku.

Všechna vaše data můžete následně ukládat do vnitřní úložné paměti telefonu Google Pixel 6a o přepychově vysoké kapacitě 128 GB. Výhodou tohoto modelu je funkce Dual SIM, která vám pohodlně umožní oddělovat své soukromé a pracovní záležitosti.

Google Pixel 6a

Telefon je odolný proti vodě, disponuje čtečkou otisků prstů a je vybavený užitečným softwarem, který umožňuje pracovat v off-line režimu.

Telefon Google Pixel 6a zakoupíte v internetovém obchodě Mironet.cz za výhodnou cenu 9 110 korun.