Magazín Mironet

HUAWEI P50 Pocket představuje novou generaci véčkových telefonů. Ať už je řeč o špičkovém fotoaparátu, jedinečném designu s bezrámečkovým 120Hz OLED displejem, nebo extrémně výkonném čipu Snapdragon 888.

8jádrový procesor a ohromný pracovní prostor 6.9 palce, na kterém se nemusíte bát rozjet ani ty nejnáročnější úkoly, přináší mobilní telefon HUAWEI P50 Pocket. Mějte vždy absolutní přehled a prohlížejte web, pište si poznámky nebo hrajte hry s nevídaným komfortem. Hledáte-li zařízení s funkcemi telefonu a takřka vlastnostmi tabletu, Huawei naplní všechny vaše požadavky beze zbytku.

HUAWEI P50 Pocket

Rozměry telefonu přesto nejsou nikterak závratné, jak by se mohlo zdát – činí 180 mm na výšku, 75.5 mm na šířku a 7.2 mm do hloubky. Důležitou roli při výběru telefonu hraje také celková hmotnost, která zde činí 190 gramů. To znamená, že ani při dlouhodobé práci s telefonem nebudete v rukou pociťovat únavu a během přenášení po kapsách jej takřka nebudete vnímat.

Milujete navíc i pořizování snímků? K zachycení perfektních fotografií vám dopomůže fotoaparát s extrémním rozlišením 40 MPx. Zachycujte svět kolem vás a ukládejte ho do paměti s kapacitou 256 GB. HUAWEI P50 Pocket naleznete v internetovém obchodě Mironet.cz za 18 914 korun.