Magazín Mironet

Drahokam mezi levnými smartphony?

V době, kdy chytré telefony stojí víc, než některé ojeté automobily, překvapuje Huawei svou cenovkou. Za řadově nízké tisíce si totiž můžete pořídit telefon s rozlišením 1080 x 2388 na 6.78“ IPS displeji, s 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 680 4G 2,4GHz, 8GB pamětí RAM a 108MPx fotoaparátem. Celý telefon pak běží na nejrozšířenějším operačním systému Android verze 11.

Samozřejmostí je také čtečka otisku prstů pro vysokou úroveň zabezpečení i s rychlým přístupem do zařízení. Telefon vám se svou 4000mAh baterií vydrží i dva dny, a nabijete jej za mnohem kratší čas, než jste zvyklí, díky technologii rychlého nabíjení. Bonusem pro některé může jistě být druhý slot na SIM kartu, který lze případně využít i jako slot na paměťovou kartu. Snadno si tak můžete tedy navýšit datové úložiště z původních 128 GB.

Mobilní telefon HUAWEI NOVA 9 SE

Tento model navíc nepokulhává ani v konektivitě. Vedle dnes již běžného bluetooth a Wi-Fi můžete také spoléhat na technologii NFC. Mobilní data vám budou fungovat jak na vlnách 3G, tak i v rozhraní 4G LTE. Telefon snadno propojíte s počítačem, i jej rychle nabijete, díky nejmodernějšímu konektoru USB-C.

Chytrý telefon Huawei NOVA 9 SE pořídíte rychle a výhodně v internetovém obchodě Mironet.cz za pouhých 5 520 Kč.