Magazín Mironet

Zuby vám poděkují

Přestože nám v posledním měsících zahalují úsměvy roušky, je stejně důležité o ně pečovat, jako vždy. Navíc potom, co jsme v letních měsících dávali dásním zabrat ledovými drinky a horkým grilovaným jídlem, nejeden z nás se setkal s občasnou nepříjemnou bolestí v čelisti.

Sonické čištění je k zubům šetrné

Ať už je to váš případ, nebo si jen chcete pojistit bezvadný chrup, nejjednodušším a nejefektivnějším nástrojem pro dokonalé čištění zubů jsou sonické zubní kartáčky. Nabízejí skvělý výkon, který byste s obyčejným kartáčkem těžko napodobili. Čištění zubů je s nimi zkrátka jednodušší, efektivnější a rychlejší. A jaký vybrat?

V internetovém obchodě Mironet nyní najdete model Oral-B Pulsonic SlimOne 2200 za bezkonkurenční cenu. Za své peníze dostanete skvělý stroj od ověřené značky, který vám pomůže navrátit vašemu úsměvu sebevědomí a lesk. Jestli vás trápí citlivé zuby a dásně, kartáček je vybaven i šetrným režimem, který vám ze začátku pomůže vrátit se ke zdravému úsměvu. Potěší vás jistě i integrovaný časovač, který pomůže s ohlídáním doporučeného času pro čištění.

Pokud zamýšlíte kartáček pořídit dětem, vhod přijde i nízká váha rukojeti, díky které nebudou mít problém s čištěním. Součástí balení je také cestovní pouzdro. Kartáček totiž díky až 14 denní výdrži budete moct vzít s sebou kamkoliv pojedete, aniž byste museli přibalovat nabíjecí stojánek.