Magazín Mironet

Všestrannost. Garmin ví, jak na to

Někdo rád experimentuje, někdo si potrpí na ověřenou kvalitu. Kolikrát už jste brouzdali zákoutími internetu a narazili na skvělou nabídku, která vypadala až prostě moc dobře? A zkusili jste někdy takový produkt objednat?

S hodinkami i snadno zaplatíte

Pokud ano a nepříjemně jste se spálili, když vám místo špičkového telefonu přišel plastový šunt, nebo když namísto kopie Apple Watch 1:1 dorazí krabička, kterou byste nedali ani dětem na hraní, možná už dále riskovat nechcete. Spolehnout se na ověřenou kvalitu můžete u značky Garmin, jejíž chytré hodinky si dnes představíme.

Garmin vívoActive3 Optic jsou po všech stránkách do detailu promyšleným a kvalitním kouskem. Měření aktivit zvládají, ať už děláte cokoliv. K tomu se budete moct spolehnout na celodenní měření srdečního tepu. Své statistiky, upozornění a další funkce vám hodinky zobrazí na 1,2″ displeji, který je skvěle čitelný na sluníčku. Další parádní vlastností je také možnost bezdrátového placení díky technologii NFC.

Co se týče konektivity, přítomný je samozřejmě i Bluetooth, Wi-Fi a GPS s Glonass. Vodotěsnost do 5 ATM a až osmidenní výdrž baterie jsou pak třešničkami na pomyslném dortu.