Magazín Mironet

Prémiové klávesy pro každého

Občas to napadne každého z nás, kdo se rád ponoří do kompetitivní herní akce. Myšlenka, že kdybychom měli odpovídající vybavení, určitě bychom všem ukázali, že jsme skvělí hráči. Ale klávesnice z bazaru a myš po starším bratrovi, to by člověk musel být polobůh, aby dokázal dohnat tu preciznost, kterou poskytuje špičkové vybavení. A zde je ten problém.

Herní příslušenství Niceboy si hezky notuje

Špičkové vybavení stojí i špičkové peníze, které si ne každý našetří jen kvůli svému virtuálnímu koníčku. Naštěstí již ale nemusíte škudlit a můžete si dopřát prémiovou herní klávesnici za cenu, která nerozesmutní vaši peněženku. Značka Niceboy totiž do své nabídky zařadila sérii herních periferií, které nabízejí úžasné vlastnosti za úžasné ceny.

Klávesnice Niceboy ORYX K600 nabízí skvělý poměr ceny a výkonu. Jen považte: mechanika s OUTEMU red spínači, anti-ghosting, Winlock a multimediální klávesy, programovatelná makra, navíc s nastavitelným RGB podsvícení, to celé zabalené v robustní kovové konstrukci. To zní pěkně ne? Obyčejně si na takový kousek musíte připravit částky pohybující se v řádech tisíců, ale u nás tento skvělý produkt najedete za pouhých 1599 Kč. Přestaňte se vymlouvat na neadekvátní příslušenství a probuďte v sobě profesionálního hráče s klávesnicí.