Magazín Mironet

…a teď si ji můžete skutečně koupit. Když americký gigant Microsoft na konci roku 2019 představil novou generaci svých herních konzolí Xbox, bavil se internet jeho minimalistickým designem a mnozí baviči internetu konzoli přirovnávali k ledničce.

Reakci technologické společnosti však nikdo nemohl očekávat. Xbox ohlásil vývoj chladničky v designu konzole Xbox Series X. Nějakou dobu fanoušci spekulovali, zda je to myšleno vážně, nebo se jedná pouze o vtip, nicméně odpověď nám nyní již chladí pití. Minilednička Xbox je tu, a pojme dvanáct nápojových plechovek a k tomu nějakou tu svačinu, na kterou je vyhrazené místo ve dveřích lednice. Její podobnost k vzorovému zařízení je opravdu věrohodná.

Xbox Mini Fridge

Má dokonce, stejně jako originál, podsvícené logo a zelenými LED ozářený vršek. Obě funkce jdou samozřejmě také vypnout. Nechybí ani USB slot ve spodní části lednice, tak jak tomu je u konzole. Ten je navíc také funkční, takže jej můžete využít třeba k dobití baterie telefonu.

Ledničku pak, kromě do standardní elektrické zásuvky, můžete zapojit také do 12V automobilového konektoru a mít tak stylovou autoledničku. Nicméně toto zařízení je, více než svou praktičností, především skvělým designovým prvkem do každého hráčského doupěte.

Mini lednici XBox Series X pořídíte v internetovém obchodě Mironet.cz za 2.995 Kč.