Magazín Mironet

Podzim klepe na dveře a počasí už také není stejné, co před měsícem. Mnoho z nás toto období využívá k posledním úpravám zahrad před zimou a další si připravují dříví na topnou sezónu.

Ať už potřebujete jen prořezat větve, nebo pokácet strom, můžete se spolehnout na kompaktní řetězovou pilu od DeWALT. Své uplatnění si však najde i při tesařských či stavebních pracích. Vedle nízké hmotnosti a snadné ovladatelnosti jsou jejími přednostmi například velká pomocná rukojeť s měkčeným povrchem, systém automatického olejového mazání nebo možnost výměny lišty a řetězu bez použití nářadí.

Poháněná je Li-ion baterií, tudíž ji spustíte jediným stisknutím tlačítka. 18V akumulátor i příslušná nabíječka jsou součástí balení.

30cm řezná lišta Oregon spolehlivě poslouží při řezání polen v terénu, stejně jako ve stísněných prostorách kůlny, či půdy. Řetěz se pohybuje rychlostí až 7,68 m/s, takže práce s pilou jde rychle od ruky.

DeWalt DCM565P1

Bezuhlíkový motor vám s 18V Li-ion baterií umožní na jedno nabití přeříznout až 70 dřevěných hranolů o rozměru 100 x 100 mm. Výhodou je jistě také snadné napnutí a seřízení řetězu a ovládací spínač pro plynulou regulaci otáček.

Univerzální akumulátorovou řetězovou pilu DeWALT DCM565P1 pořídíte snadno a rychle v internetovém obchodě Mironet.cz za 6.490 Kč.