Magazín Mironet

Máme zde perličku pro nadšence do smartphonů. Telefon Samsung Galaxy S22 Ultra má navrch ve všech směrech! V štíhlém těle s leštěným rámečkem se vyjímá čtyřnásobný fotoaparát s 12Mpx ultraširokoúhlým objektivem, 108Mpx širokoúhlým fotoaparátem, 10Mpx teleobjektivem s trojnásobným optickým zoomem a 10Mpx teleobjektivem s desetinásobným optickým zoomem. Na čelní straně je pak selfie kamera o rozlišení 40 Mpx.

Ve spodní části telefonu najdete vestavěné dotykové pero S Pen, s kterým můžete kreslit a psát, jako s opravdovým inkoustovým perem, své poznámky však můžete převést na běžný text.

Přední i zadní strany telefonu jsou chráněny odolným sklem Corning Gorilla Glass Victus+, zatímco boční strany chrání leštěný rám z pancéřového hliníku Armor Aluminium. Telefon i pero odolají vodě i prachu na stupni IP68.

SAMSUNG Galaxy S22 Ultra 5G 128GB černá

Výdrž 5000mAh baterie je umocněna funkcemi umělé inteligence, která minimalizuje spotřebu na základě vašich zvyků. Telefon pak snadno dobijete bezdrátově, nebo 45W rychlonabíjením. O přebytečnou energii se můžete podělit reverzním bezdrátovým nabíjením.

Vaše soukromí chrání funkce Samsung Knox, zatímco biometrické údaje hlídá Knox Vault. Do zamčené složky pak zamknete ty nejdůležitější údaje. Snadno také zjistíte, které aplikace vás sledují nebo sdílejí vaše data a povolení udílet, i zakázat.

Černý smartphone Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 128GB pořídíte v internetovém obchodě Mironet.cz za 26.452 Kč.