Magazín Mironet

Vyrážíte na dovolenou? Chytrá hlídací sada vám ochrání domov

Znáte to… Chystáte se na dovolenou, letenky jsou koupené, hotel zabookovaný, dopřáli jste si all-inclusive, vybavili jste se novou potápěcí sadou, božími plavkami, nafukovacím lehátkem… A pak vám to dojde.

Jedna sada pro zabezpečení celé domácnosti

Přes rok si na to člověk nevzpomene, když je někdo pořád doma, ani vám to nedojde. Nechat svůj dům nebo byt na pospas zlodějům, nebo vrátit novou výbavu, abyste si mohli dovolit na poslední chvíli pořídit bezpečnostní systém? Nebojte, naštěstí existuje ještě třetí možnost.

Orvibo Security Kit je zabezpečovací sada, kterou teď, díky skvělé slevě, pořídíte za cenu neoprenu. V balení přitom najdete jednu bezdrátovou kameru, jeden pohybový senzor a dva další senzory pro zabezpečení oken či dveří a bezdrátový hub. Právě díky němu běží celý zabezpečovací systém přes Wi-Fi. Tento bezdrátový hub zajišťuje propojení jednotlivých zařízení s vaším telefonem, kam vám budou chodit upozornění při detekci pohybu, záznamy z kamer nebo pravidelné přehledy. Nastavení je přitom velmi snadné a bezpečnostní systém budete mít zprovozněný během pár minut.