Magazín Mironet

Všichni na palubu, vyplouváme!

Amsterdamské kanály jsou jedním z nejkrásnějších prvků hlavního města Holandska. Aby jejich krásu ocenily i vaše děti, nemusíte hned balit kufry a vyrážet na výpravu. Snadno si je totiž můžete postavit i na zahradě, nebo klidně uprostřed obýváku.

Možností složení dráhy je spousta

Nebojte, nebudeme vám dnes představovat sadu rýčů, ani AKU sbíječku pro vlastnoruční kutání stavidel, nýbrž stavebnici, se kterou se po krásných kanálech budete moci projíždět kdykoliv si zamanete.

Stavebnice BIG Waterplay Amsterdam je patřičně hrdá na svou inspiraci točitými vodními toky uprostřed nizozemské metropole a je to znát hlavně na jednotlivých dílcích, které vám dovolí směřovat proud vody všemožnými cestami a zákruty. Sílu proudu navíc snadno ovlivníte pumpou či vodním mlýnkem, a jeho cíl změníte díky vodním branám, které fungují stejně jako stavidla pro lodě. A když už jsme u lodí, ke stavebnici dostanete hned pět vodních plavidel, jejichž posádkou se stanou buď přiložené tři figurky, nebo jiné hračky vašich dětí.

Pokud byste si vodní dráhu BIG Waterplay Amsterdam chtěli ještě více rozšířit, k dispozici jsou i další tvary a dráhy, které jsou navzájem kompatibilní.