Magazín Mironet

Už když na začátku roku 2013 představila společnost Google první zařízení své značky Pixel, byla dlouho středem pozornosti. V roce 2016 pak představila první telefony řady Pixel a i zde se dočkala nebývalého zájmu pro svůj skvělý výkon za rozumnou cenu.

Dnes jsou telefony Google Pixel již poměrně zaběhlým zařízením a těší se popularitě mezi širokým spektrem uživatelů. Jedním z nich je Google Pixel 6a 5G s 6.1“ OLED displejem a osmijádrovým procesorem Google Tensor 1.8GHz. Výkonný procesor je pak podpořen bohatou 6GB operační pamětí RAM a zajišťuje plynulý chod i při běhu náročnějších aplikací, či her.

Google Pixel 6a 5G 128GB černá

S konektivitou podporující kromě LTE také 5G, Bluetooth, GPS, NFC, Wi-Fi může uživatelům dnes scházet snad jen, dříve populární, infračervený port. Ten by vám v dnešní době však posloužil snad jen k ovládání televize. Jinak nám Pixel 6a přináší kompletní nabídku. Nechybí dokonce ani duální slot na SIM kartu.

S duálním fotoaparátem pořídíte velmi obstojné snímky a OLED displej telefonu vám je zobrazí v působivém rozlišení 2400 x 1080 (FullHD+).

Chytrý mobilní telefon Google Pixel 6a 5G s interní pamětí 128GB koupíte snadno a rychle v internetovém obchodě Mironet.cz za 10.964 Kč.