Magazín Mironet

Mezi velmi populární zboží všech obchodů s elektronikou nyní spadají bezdrátová sluchátka. Jejich typů je hned několik a každá se hodí pro různé aktivity. K těm nejoblíbenějším pak patří true-wireless sluchátka, které jsou kompletně bezdrátová, tedy nejsou fyzicky spojovány ani levé sluchátko s pravým.

Právě jedněmi z nich jsou sluchátka HIVE Podsie od renomované značky Niceboy. Jejich třetí generace Niceboy HIVE Podsie 3 nabídne výdrž až 35 hodin díky dobíjecí skořápce, která zároveň slouží jako praktický obal pro přenášení sluchátek, když je zrovna nevyužíváme.

Díky funkci rychlého nabíjení však získáte energii na 1,5 hodin poslechu během pěti minut! Samozřejmostí je stabilní zvuk a pohodlné handsfree telefonování. Hovory tak můžete vyřizovat, aniž byste museli vytáhnout telefon z kapsy. S mikrofonem zabudovaným ve sluchátkách stačí stisknout jedno tlačítko a můžete mluvit. Technologie potlačení šumu z okolí zajistí, že vás bude při telefonování slyšet vždy čistě a jasně.

Niceboy HIVE Podsie 3 bílá

Novinkou je integrace s mobilní aplikací Niceboy ION, díky níž můžete nastavovat sluchátkům další funkce v čele s ekvalizérem pro vlastní nastavení zvuku. Sluchátka mají stupeň krytí IP54, a jsou tak odolná vůči vodě a prachu. Podporují samozřejmě hlasové asistenty Siri a Google Assistant.

Sluchátka Niceboy HIVE Podsie 3 koupíte snadno a rychle v internetovém obchodě Mironet.cz za 1.199 Kč.