Magazín Mironet

Vyhněte se rouškám v MHD

Pokud se vám z roušky v MHD nedělá dobře a autem do práce jezdit nechcete kvůli věčným zácpám, je tu ještě jedna možnost. Projeďte se Prahou na elektrické koloběžce, která z nekonečných ranních zácp udělá jen úsměvnou vzpomínku.

Koloběžka nejen svkěle jezdí, ale moc dobře i vypadá

Proplétat se pražskými uličkami na Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 je opravdu jedna báseň. Vděčit za to budete hlavně odolné konstrukcí z leteckého hliníku a 8,5″ pneumatikám, které mají skvělé tlumení a jsou připraveny i na pověstné kočičí hlavy hlavního města.

Pro maximální jistotu je připravený duální brzdný systém, který kombinuje klasickou zadní brzdu s E-ABS brzdou na předním kole, která zaručí, že brždění bude bezpečné, rychlé a snadné.

Pokud jste měli pochybnosti ohledně dojezdu elektrických koloběžek, tento model vám určitě vyrazí dech. Díky technologii KERS se totiž baterie koloběžky dobíjí kinetickou energií získanou při volné jízdě z kopce a dojezd je opravdu skvostných 45 kilometrů. Stav baterie můžete kdykoliv zkontrolovat na LED displeji zabudovaném v řídítkách nebo v aplikaci Mi Home, která vám usnadní každodenní dojíždění. Nakonec vás jistě potěší i maximální nosnost 100 kg, takže ani s větším batohem se nebudete muset omezovat.