Magazín Mironet

Japonský čahoun hýřící kvalitou

Telefony s námi dnes tráví většinu našich dnů, málokdy je pustíme z ruky, a když je necítíme v kapse, dostaví se větší panika, než když hledáme peněženku. Najít správného společníka se stalo skoro stejně důležitou otázkou, jako které auto pořídit či kam se přestěhovat. A právě proto je důležité znát všechny možnosti.

Sledování filmů je na nové Xperii opravdu zážitek

V záplavě Samsungů a Applů by člověku mohly uniknout takové klenoty, jako je Sony Xperia 1, kterou vám dnes lépe představíme. Jedná se o unikátní multimediální přístroj, který vám poskytne propracované profesionální funkce s širokými možnostmi multitaskingu, zatímco na straně druhé se budete moct těšit z úžasného displeje stvořeného ke sledování videí. Tento displej nabízí protáhlý poměr stran 21:9, čímž přispívá jak k produktivitě ve virtuální poloze, tak v horizontální k parádnímu vizuálnímu zážitku.

Zvykem je u Sony také úžasný fotoaparát, který je na zadní straně tvořen trojicí čoček. Telefon pohání extrémně výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 855 a sekunduje mu 6 GB operační paměti RAM. Pozornost si zaslouží i zvýšená odolnost proti vodě dle certifikace IP65/68, která přijde vhod při letním koupání i podzimních bouřkách.