Magazín Mironet

Objevte svou novou nejoblíbenější PC hru

Denně sledovat, co zrovna vyšlo za novou herní pecku, může být časově náročné. Co kdybyste místo čekání na recenze a gameplaye mohli novou hru rovnou vyzkoušet na vlastní kůži a hrát ji tak dlouho, jak jen byste chtěli, aniž byste si ji museli kupovat?

Tak co, jaká hra vás oslovila nejvíce?

Pokud čekáte nějaký háček, žádný zde není. Přesně to a mnohem víc vám totiž nabídne předplatné Xbox Game Pass pro PC.

Tuto službu si zatím mohli užívat pouze majitelé konzolí Xbox, nyní je ale dostupná i pro počítačové hráče. Microsoft tímto otevírá přístup k více jak 100 úžasným hrám, mezi kterými si každý najde svého nového favorita. Dočkáte se klasických akcí z první i třetí osoby, mozek namáhajících strategií, závodních i sportovních simulátorů a mnoha dalšího.

Knihovna her se navíc neustále rozšiřuje, takže ve chvíli, kdy jednu hru dohrajete, můžete se rovnou pustit do další nově přidané. Samozřejmostí jsou i exkluzivní slevy a speciální nabídky pro členy Xbox Game Passu, včetně možnosti si zahrát exkluzivní tituly od Microsoft Studios hned v den jejich vydání.

 

Pokud už se nemůžete dočkat, až začnete objevovat, co vše si můžete zahrát, máme pro vás dobrou zprávu. Služba Xbox Game Pass pro PC je již dostupná a v internetovém obchodě Mironet najdete 3měsíční členství za super cenu 749 korun.