Magazín Mironet

Toto pondělí vypukl na Mironetu velký předvánoční výprodej. V rámci něj najdete, kromě jiného, produkty sortimentu PlayStation za neuvěřitelné ceny.

Zapálení hráči tak mají možnost rozšířit svou sbírku her o nové tituly za zlomek jejich běžné ceny. Doporučit můžeme například velmi populární RPG Ghost of Tsushima, v jejíž příběhu prožijete dobrodružství japonského samuraje Jina, který se snaží ubránit svou domovinu před mongolskými nájezdníky a zachránit své blízké. Díky momentální 68% slevě může být tato hra na PS4 vaše za pouhých 299 Kč. Dostupná je také o něco dražší Director’s Cut verze na PS5.

Velmi žádaný je i závodní simulátor Gran Turismo 7. Více než čtyři stovky vozů si můžete vyzkoušet na PS4 za 799 Kč, nebo na PS5 za 999 Kč. Zvýhodněné ceny najdete také u her kultovní série Spider-Man, a to jak u prvního dílu, tak u jeho pokračování Spider-Man: Miles Morales. V akční nabídce je dále oblíbená hra Horizon Zero Dawn, i její pokračování Horizon: Forbidden West, hry ze sérií The Last Of Us nebo God Of War, ale také spousta dalších, velmi lákavých, herních titulů.

Celou zvýhodněnou nabídku si až do 25. prosince 2022 můžete prohlédnout v internetovém obchodu www.mironet.cz.