Magazín Mironet

Stačí nasadit brýle, vzít ovladače do rukou, a ponořit se do světa za dvěma 1832 x 1920 pixelovými čočkami. Brýle Oculus Quest 2 vyvinuté společností META mají vestavěné reproduktory a jsou zcela bezdrátové. Nebude se vám tak plést do cesty ani napájecí kabel, ani ten od sluchátek.

K přihlášení budete potřebovat pouze profil na Facebooku. Můžete použít svůj stávající, nebo si třeba vytvořit nový. Díky němu pak však budete mít možnost virtuálně potkávat své přátele.

Brýle jsou kompatibilní i s počítačem, pokud si pořídíte kabel Oculus LINK, nicméně to primárně není potřeba, neboť Oculus Quest 2, na rozdíl od některých svých konkurentů, jsou plně funkční i samostatně a nejsou závislé na druhém zařízení. Budete pouze potřebovat telefon k jejich prvotnímu spuštění a přihlášení, nicméně o jejich výkon se už stará procesor renomované firmy Qualcomm Snapdragon XR2 spolu s 6GB pamětí.

Meta Quest 2 128GB

O snímání pohybu se starají čtyři kamery umístěné po obvodu brýlí.

Bezdrátové ovladače Quest Touch jsou vylepšením oproti svému předchůdci, a to jak ergonomicky, tak i po technické stránce. Vydrží až čtyřikrát déle, než ovladače předchozí generace.

V rámci předvánočních výprodejů nyní koupíte brýle pro virtuální realitu META Quest 2 se 128GB integrovanou pamětí v internetovém obchodě Mironet.cz jen za 12.290 Kč.