Magazín Mironet

Model Samsung Galaxy Z Flip3 5G je výkonnější než jsou jeho předchůdci a nadchne svojí výrazně nižší cenou. Pokud telefon zrovna nepoužíváte, dosahuje rozměrů 4,2″, schová se i do té nejmenší kapsy.

Při používání jde o plnohodnotný prémiový smartphone s 6,7″ Infinity Flex obrazovkou a obnovovací frekvencí 120 Hz. Rychlé připojení k síti 5G a režim Dynamic AMOLED 2X zajistí plynulejší zábavu se zářivějšími a živějšími barvami, díky tomu se váš zážitek s využívání posune opět o stupeň výše.

Všechna oznámení, fotoaparát a hudbu lze pohodlně ovládat na vnějším displeji ve velikosti 1,9″. Displej si můžete přizpůsobit do oblíbených barev, vzhledu a zároveň si zvolíte často využívané aplikace, ke kterým tak budete mít rychlejší přístup.

Pro milovníky pořizování snímků je k dispozici 12Mpx ultraširokoúhlý a 12Mpx klasický fotoaparát, se kterým bude vytváření profesionálních záběrů o poznání snazší. Pomocí režimu Flex, hands-free pořídíte snímek pomocí stisknutí tlačítka hlasitosti. Noční fotografie jsou další předností tohoto modelu.
Aby toho nebylo málo, tento model představuje první ohebný a voděodolný smartphone na světě.

Samsung Galaxy Flip3 5G

Vnější strana je chráněna hliníkovým rámečkem, který telefon dělá vysoce odolným vůči pádům a nárazům.

Výkonný chytrý telefon Samsung Galaxy Flip3 5G pořídíte v internetovém obchodu Mironet za 16 439 korun.