Magazín Mironet

Pročistěte si hlavu na dovolené v přírodě

Dovolená pod stanem nebo alespoň prodloužený víkend v přírodě? Možná vám již tato myšlenka proběhla hlavou. Sbalit krosnu a vyjet do hor, chvilku existovat v harmonii s lesem, mimo hluk a shon velkoměsta, procházet se kvetoucími loukami a poslouchat jen, co si ptáci cvrlikají.

Splyňte na čas s přírodou

Už už jste byli připraveni vyrazit, ale ouha, věrný stan, co s vámi již procestoval stovky kilometrů, není v kondici na delší túru s nevyzpytatelným počasím? Nezoufejte, dnes už odolný a lehký stan pro dva seženete pod tisícovku.

Kde? Možná vás teď lehce zaskočíme, ale odpověď zní – v Mironetu. Říkáte si: „V tom obchodě s elektronikou?“. Ano, přesně tak. Mironet se totiž už pěkných pár měsíců nezaměřuje výhradně jen na IT sortiment a elektroniku. A třeba právě nabídka outdoorového vybavení je tam opravdu pořádná. Stany, trekingové hole, karimatky, spacáky… Ale zpět ke stanu. Za krásných 990 Kč pořídíte v Mironetu stan Easy Camp Nightden, na kterém si kromě ceny zamilujete jeho úžasnou lehkost, parádní design nebo snadné sestavení jediným pohybem díky důmyslné konstrukci pružných prutů. Najdete v něm vše, co od stanu očekáváte, tedy i síťku proti hmyzu, utěsněné švy proti vniknutí vody a hlavně dostatek prostoru až pro dvě osoby.