Magazín Mironet

Hit léta: fazole v uších

Design elektroniky v poslední době spíše stagnuje. Telefony, počítače a veškerá spotřební elektronika obecně jako by byla za zenitem, alespoň tedy co se týče designové stránky. Ergonomické tvary byly definovány a přizpůsobeny dlouhodobým trendům, na ulici dnes prakticky nepotkáte originální kousek, zkrátka masové zboží s designem pro masy.

Odvážný design a skvělý zvuk

Proto když se jednou za čas poštěstí, a přeci jen dojde k představení produktu, který je odvážný a inovuje zažité normy, stojí to za pozornost. Tentokrát se to povedlo Samsungu, firmě, která si v minulosti ráda brala inspiraci v nákresech sousedů. Jenže jakmile si korejský výrobce začal být jistý v kramflecích, popustil uzdu kreativitě svých inženýrů a produktových designerů. První náznaky se začaly objevovat vloni, kdy došlo k představení skládacího telefonu Samsung Galaxy Fold. A letos jsme se opět dočkali.

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds Live, která svým otevřeným designem, tvarem podobným fazoli a nezvykle lesklým povrchem „mysticky“ bronzové varianty, zaujala celý internet. Jakmile přijdete na to, kterým koncem patří dovnitř ušního prostoru, přivítá vás skvěle vyvážený zvuk, který netrpí přebasovaností. Funkce potlačení hluku nebo skvělá výdrž až 29 hodin poslechu hudby jsou pak důkazem, že na tomto produktu si Samsung dal opravdu záležet.