Magazín Mironet

Uvaří kdekoliv potřebujete

S jarem dále přichází i turistická a chalupářská sezóna. Ne každá chata či chalupa má k dispozici vestavěný sporák. Pokud řešíte přípravu pokrmů a máte k dispozici elektrickou zásuvku, dvouplotkýnkový indukční vařič vám přijde vhod.

V tomto článku budeme hovořit o indukčním vařiči Esperanza St. Maria EKH008. Se jmenovitým příkonem 2000 Wattů dosáhnete požadované teploty ve velmi krátkém čase. Veškerá nastavení indukčního vařiče pohodlně přizpůsobíte na předním dotykovém panelu vařiče. Osm úrovní výkonu zajistí dostatečnou variabilitu, takže ani delší vaření na nižší stupeň není sebemenší problém.

Indukční ohřev poskytuje řadu výhod ve srovnání s ohřevem plynem či vařiči s odporovou spirálou. Mezi výhody lze zařadit velmi rychlý ohřev, lepší účinnost přenosu tepla, rovnoměrnost ohřevu a lepší kontrolu ohřevu. V situacích, kdy není možné použít standardního ohřevu, je indukční ohřev naprosto ideální, neboť sám o sobě negeneruje vůbec žádné teplo. Indukční vařiče se také mnohem snadněji čistí, neboť jejich povrch je plochý a hladký nezávisle na tom, kolik indukčních zón je do něj vestavěno. Navíc jídlo se na povrchu vařiče nepřipaluje, neboť jeho povrch je téměř studený.

Pokud je elektrický indukční dvouplotkýnkový vařič Esperanza pro vás tou správnou volbou, zakoupit ho můžete v internetovém obchodu Mironet.cz od 1 943 korun.