Magazín Mironet

Nechte se vtáhnout do děje

Pro ten správný zážitek z hraní je třeba se co nejvíce ponořit do herního světa. Jak se ale nechat vtáhnout do čehokoliv, co zrovna vidíte na obrazovce? Iluzi virtuálního světa podpoří pořádný prostorový zvuk Windows Sonic sluchátek s mikrofonem Xbox Series.

Vyzkoušejte si špičkový zvuk s nízkou prodlevou, 100% bezdrátové připojení ke konzoli Xbox bez potřeby adaptéru nebo základní stanice. Se stereo náhlavní soupravou pro Xbox si budete moci během hraní užívat mocný a čistý zvuk a křišťálově jasný chat. Izolace hlasu zaměří mikrofon na váš hlas ke snížení šumu na pozadí. A když nehovoříte, funkce automatického ztišení automaticky ztiší váš mikrofon, aby zachovala komunikační kanály čisté.

Designová sluchátka s mikrofonem Xbox Series

Flexibilní a lehký design vám zajistí maximální pohodlí, které vydrží i při dlouhém hraní. Sluchátka podporují více technologií prostorového zvuku, včetně Windows Sonic, Dolby Atmos a DTS Headphone:X. Díky tomu tak dosáhnete co možná nejrealističtějšího zážitku, který vás plně obklopí. Neobyčejně jemná a velká sluchátka s integrovaným ovládáním hlasitosti vám zajistí maximální pohodlí, které vydrží i při dlouhém hraní. Mikrofon je nastavitelný, takže pokud jej zrovna nepotřebujete, můžete jej snadno sklopit.

Pořiďte si designová sluchátka s mikrofonem Xbox Series v internetovém obchodu Mironet.cz za 999 korun.