Magazín Mironet

Dánská stavebnice, kterou zná celý svět – to jsou stavebnice LEGO®. Kdysi pouze hračka pro tvořivé děti, se napříč časem stala kultem i pro mnoho dospělých, ačkoliv stále zůstává oblíbeným zdrojem zábavy pro děti v každém věku. Díky své popularitě skrz generace, se společnosti daří rozšiřovat své série stavebnic o různá témata, včetně licencovaných sérií po vzoru populárních filmů, knih, i videoher. Dnes si tak můžeme sestavit třeba maďarského trnoocasého draka z knižní série Harry Potter™, válečný stroj AT-AT™ ze Star Wars™, nebo hrad princezny Peach inspirovaný hrou Super Mario™.

Jednu z nejbohatších nabídek v této kategorii na českém trhu má internetový obchod Mironet.cz. Ten nyní v souvislosti s přicházejícími Vánocemi zažívá prudký nárůst zájmu právě o toto zboží. Nyní na jejich e-shopu navíc probíhá soutěž o vouchery na nákup produktů LEGO®. Každý, kdo si v této nabídce vybere a objedná zboží mezi 14. a 20. listopadem, se automaticky zařadí do slosování o kupóny v nominálních hodnotách 1.000 Kč, 2.000 Kč, a 3.000 Kč

Ty pak po jejich obdržení bude možné použít k nákupu dalších stavebnic LEGO® z bohaté nabídky na Mironet.cz

S přihlédnutím na právě probíhající výprodeje Black Friday snad nemůže být lepšího dne k rozšíření Vaší domácí sbírky LEGO® než je dnes.