Magazín Mironet

Na trhu je momentálně v prodeji hned několik brýlí pro virtuální realitu. My se dnes zaměříme na Oculus Quest 2 od společnosti META, dříve známé jako Facebook. Jedná se o zábavou nabitý headset, který vyniká především faktem, že funguje zcela samostatně. Na rozdíl od konkurenčních produktů, které je třeba zapojit do počítače, nebo například herní konzole, funguje Oculus Quest 2 nezávisle na dalších zařízeních. Budete potřebovat pouze chytrý telefon pro první spuštění a pro případné pozdější úpravy nastavení.

A co máte od Oculus Quest 2 očekávat? Těšit se můžete zejména na mnoho videoher, které zažijete ve zcela nové dimenzi, ale také na spoustu aplikací šitých na míru tomuto zařízení. Například „Wander“ vám umožní procestovat svět z pohodlí vlastního obývacího pokoje. Projdete se díky němu zahradami Taj Mahal, nebo si z blízka prohlédnete egyptské pyramidy. Jiné aplikace vás zas provedou plnohodnotnou meditací, nebo si s VR headsetem můžete třeba zacvičit.

Zvláště oblíbená je pak funkce propojující uživatele. S přáteli si tak můžete na dálku užít společný koncert, sportovní utkání, i film.

Brýle na virtuální realitu META Oculus Quest 2 koupíte snadno a rychle v internetovém obchodě Mironet.cz od 12.790 Kč.