Magazín Mironet

Trápí vás tropy? Přeměňte si domov na oázu chladu

Tropické teploty nám v poslední době dávají opravdu co proto. Minulý týden jsme si užili téměř rekordních veder a o víkendu se zase schyluje k pořádnému grilování. Plácnout sebou k vodě je určitě řešení, ale jak přečkat sezónu horka doma? Řešení je jediné…

Ventilátory DOMO vypadají skvěle

Jak správně tušíte, v dnešním článku se vrátíme k ventilátorům. Konkrétně si připomeneme portfolio značky DOMO, které nás zaujalo produkty nevídané kvality a skvělými cenami. V nabídce najdete jak klasické vrtulové ventilátory, tak moderní sloupové. A pro ty z vás, kteří si potrpí nejen na nízké teploty, ale i čistotu vzduchu, je připraven robustní ochlazovač s vestavěnou čističkou.

Trhákem je model DOMO DO8124, který je zástupcem zlaté střední třídy a v kompaktním designu nabízí nastavitelnou rychlost i typ ventilace, časovač, automatickou oscilaci a pro absolutní pohodlí i obsluhu pomocí dálkového ovladače, a to vše za skvělou cenu.

Pokud by vás zajímaly i další modely, snadno je v e-shopu vyhledáte zadáním hesla „DOMO-léto“ do vyhledávače na stránce obchodu. Zobrazí se vám kompletní nabídka, ve které si vyberete ventilátor přesně podle vaší potřeby. Natřete to tropům s ventilátory DOMO!