Magazín Mironet

Proskákejte se létem plným radosti

Aktivit, které se dají s dětmi v létě dělat na zahradě, je opravdu nespočet. Zaleží jen na tom, co zrovna teď vaše ratolesti baví nejvíc. Někdy se chtějí koupat v bazénu, jindy stavět hrady z písku, házet si s balóny, talíři, hrát fotbal, střílet po sobě vodními pistolemi…

Na trampolíně si děti užijí spoustu zábavy

Jakou aktivitou je ale zaručeně nadchnete pokaždé, když přivedou své kamarády na návštěvu? Na nekonečnou zábavu se budete moct spolehnout s kvalitní trampolínou.

Skákání na trampolíně baví malé i velké již od pradávna a z trampolín se stal věrný zdroj zábavy, který každé léto těší spoustu rodin po celém světě. A jakou byste měli vybrat? Nám do oka padla řada PREMIUM od Marimexu, vyhlášených specialistů na venkovní zábavu. Pokud plánujete na trampolínu přivézt více dětí, vyplatí se pořídit model s alespoň 3metrovým průměrem. A přesně takový modelem je Marimex Premium 305 cm. Pohodlně na něm můžou skákat dvě děti díky dostatku prostoru, nosnosti až 150 kg a pro váš klid je trampolína vybavena ochrannou síti a schůdky již v základním balení. Kdybyste chtěli ještě větší skákací plochu, k dispozici je i varianta s 366cm průměrem. Užijte si pohodová odpoledne absolutně bez starostí a nechte děti se vyřádit.