Magazín Mironet

Obrněný šampion se spoustou výkonu

Každoroční dilema je zase tu. Vyrážíte na dovolenou, ale tíží vás otázka, zda si s sebou máte vzít svůj krásný, ale křehký telefon, který při vyklouznutí z ruky a pádu na zem budete muset draze opravovat. A možná z tohoto důvodu úžasný chytrý telefon ještě vůbec nemáte.

Samsung Galaxy Xcover Pro vydrží hodně

Co kdybychom vám řekli, že existuje odolný, ale zároveň elegantní a moderní smartphone, který nabízí funkce vlajkových lodí a zároveň bez obav rozdýchá i hrubší zacházení nebo pád na zem?

Pokud jste se již po takovém telefonu sháněli, možná vás odradil vzhled klasických odolných telefonů. Ne každý touží po kapsách nosit přerostlou reflexní vysílačku, navíc těžkou jako cihla. Pokud je toto váš případ, Samsung Galaxy XCover Pro je přesně tím telefonem, který hledáte. Má velký IPS displej s jemným rozlišením, nadupaný procesor Exynos, 25Mpx fotoaparát, podporuje LTE, NFC, je voděodolný, baterie má kapacitu 4050 mAh… Na první pohled se opravdu jedná o klasický špičkový Samsung a jen trénované oko pozná chytře implementované prvky pro zvýšení odolnosti. Díky nim splňuje telefon standardy odolnosti IP67 a MIL-STD 810G a je připravený na vodu, prach, pády i nestandardní teploty.