Magazín Mironet

Tenhle kutilský sen nebudete chtít odložit

Je na čase se dát do dlouho odkládaných kutilských projektů. Támhle se bortí sloupek, tady děraví stříška. Drobných oprav, čekajících na vaší pozornost, je kolem víc než dost. Doma je zas potřeba připevnit police, něco přišroubovat, jiné obrousit. Tak hurá na věc, ne? Lehko se to řekne, horší je opravdu začít. Nejdříve je zapotřebí sehnat správný materiál a následně pořádný nástroj, který vám práci ulehčí. A přesně takový kousek jsme pro vás dnes vybrali.

Vrtačka Stanley si poradí se vším

Příklepová aku vrtačka Stanley FCM625D2 bude vašim věrným pomocníkem při kdejaké domácí i venkovní práci. Má přes 20 nastavitelných pozic regulace krouticího momentu, díky čemuž je vhodná pro šroubování do téměř jakéhokoli materiálu. Vhod přijdou i dvě rychlosti pro vrtací a šroubovací aplikace do dřeva, zdiva a klidně i kovu. Tato aku vrtačka je opravdu výkonná a zvládne až 1600 otáček za minutu.

Pro precizní práci i za horších světelných podmínek je vybavena LED svítilnou a nechybí ani ukazatel stavu baterie. Ty jsou v balení hned dvě, aby vás při práci nezdržovalo nabíjení. Bezpochyby oceníte i její kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, díky níž zvládne manipulaci s touto vrtačkou opravdu každý.