Magazín Mironet

Staňte se mistrem v grilování

Venkovní grilovačky se již nezadržitelně blíží a abyste si, i když zatím jen v rodinném kruhu, užili perfektně propečené maso a křupavou zeleninu, výběr správného grilu je jednoznačně nejdůležitějším krokem. Ale co když se pokazí počasí a z prosluněného odpoledne se stane pochmurný zatažený podvečer? Máme pro vás tip, se kterým si budete moci užít veškeré grilovací choutky i v pohodlí domova.

Na Tefal OptiGrillu můžete ogrilovat celou řadu pochoutek

Společnost Tefal je známá svými kvalitními pomocníky pro vaření a její elektrický gril Tefal GC712D34 OptiGrill+ není výjimkou. Jedná se o šikovné zařízení, které vám pomůže dosáhnout výtečných pokrmů, ať už jste ostřílený grilovací matador, nebo naprostý nováček kulinářského světa. O vše důležité se totiž tento gril umí postarat sám. Podle tloušťky a typu masa nastaví správnou teplotu a délku přípravy, ať už budete chtít hovězí burger, drůbeží, sendvič, klobásu, steak nebo rybu. Grilu dokonce nedělá problém ani mražené jídlo. Na mistry v oboru pak čeká manuální mód, který je vhodný i pro přípravu grilované zeleniny a ovoce.

Pokud už se, stejně jako my, nemůžete dočkat prvního letošního grilování, v Mironetu tento prvotřídní kousek pořídíte za pouhých 3390 Kč. Získáte všestranný inteligentní nástroj, který vám pomůže dosáhnout skvělých pokrmů a rozšíří vaše kulinářské umění o novou dimenzi.