Magazín Mironet

Hromadí se vám doma kuchyňské spotřebiče?
Máme pro vás řešení

Vaření by měla být zábava. Ale kupování nepřeberného množství všemožných spotřebičů, které použijete jednou a pak vám akorát zabírají místo ve skříni, to podle nás zábava není. Proto jsme zapátrali a našli spotřebič, který toho umí hodně a zároveň všechny své funkce umí poskytnout v prvotřídní kvalitě. Je libo pečení, fritování a sušení v jednom drobném přístroji?

Ufritujte lahodná jídla bez zbytečného tuku

Tento šikovný spotřebič od značky SOGO nese označení SS-10465. Kromě hlavních tří zmiňovaných funkcí, tedy pečení, horkovzdušného fritování a sušení, nabízí možnost grilování na otočném grilu. Celkově na něm najdeme 8 automatických programů, které jednoduše zvolíte na velkém a přehledném LED dotykovém displeji. Na něm také budete moci regulovat teplotu v rozmezí 60 – 200 °C. Jistě oceníte i další šikovné funkce, jako například automatické vypnutí se zvukovým signálem.

SOGO SS-10465 je vyroben z kvalitních materiálů, dvířka jsou z vysoce odolného skla, protiskluzové nožičky pak zajistí stabilitu spotřebiče. Jako příslušenství dostanete v balení rošty, rožeň, plech a fritovací koše, přičemž veškeré příslušenství lze umýt v myčce. Údržba je tedy opravdu jednoduchá.