Magazín Mironet

Dejte sbohem neshrabané zahradě

Podzim již začíná klepat na dveře a práce na zahradě bude jen přibývat. Nezaspěte přípravy a začněte s nepoddajnými větvemi zápasit co nejdříve, opravdu se to vyplatí! Ptáte se, jaký nástroj k tomu pořídit?

Střihoruký Edward by vám záviděl.

Pokud se u střižby nechcete zbytečně namáhat, nejvíce pohodlí se vám dostane s aku zahradnickými nůžkami. A ne, nemyslíme ty velké a těžké elektrické motorové pilky.

Verto 52G300 jsou zahradnické nůžky, které vám snadno padnou do dlaně, nepronosí se, a zvládnou za vás zkosit hromadu dříví rychleji, než byste čekali. Bezšňůrové střihačské venkovní práce si budete moct užívat celá podzimní odpoledne díky velkokapacitní 1,3Ah baterii. Zmiňovaná nízká hmotnost je pak pouhých 640 gramů. Tyto aku nůžky nejlépe využijete při práci s tenkými větvemi do průměru 16 mm. Součástí balení je i nabíječka, což nebývá standardem a opravdu to potěší.

Tyto akumulátorové zahradní nůžky na českém trhu obyčejně těžko seženete, ale zářnou výjimkou je internetový obchod Mironet, který je navíc nabízí nejlevněji dle serveru Heureka.cz. Mironet tak ukazuje, že v zahradním náčiní se dobře vyzná a díky jeho širokému sortimentu vám již nic nebude bránit v připravení vaší zahrady na blížící se chladné dny.