Magazín Mironet

Na ESET si hackeři nepřijdou

Možná si myslíte, že vám se to přeci nemůže stát. Příběhy lidí ze zpráv, kterým znepříjemnil život hackerský útok? To jsou přeci vymyšlené zpravodajské pohádky, ne? Ke kliknutí na nebezpečný odkaz či stažení škodlivé přílohy máte dennodenně blíž, než byste řekli.

ESET si s viry poradí.

I v tomto případě platí rčení „štěstí přeje připraveným“ a mít zabezpečený počítač proti krádeži dat se opravdu vyplatí. Firma ESET se zabezpečením nejen osobních počítačů zabývá již přes 30 let a více než dvě dekády zkušeností s přechytračováním hackerských výdobytků jsou znát na každé funkci jejich antivirů.

Základem je rozpoznávání škodlivých souborů a programů, jejich následná eliminace a každodenní kontrola výskytu podezřelého chování ve vašem počítači. Další skvělou funkcí je ochrana proti ransomwaru, která vás ochrání před krádeží nebo zašifrováním dat, za jejichž znovuzpřístupnění požadují hackeři většinou dost mastné výkupné.

Abyste na tyto potenciální hrozby nemuseli myslet, chrání vás ESET i při surfování po internetu, střeží vaše platby přes internetové bankovnictví a uschovává vaše hesla.

Internetovou ochranu ESET můžete pořídit v různých verzích pro jedno zařízení i pro rodinu. Pokud navíc nyní koupíte ochranu ESET v internetovém obchodě Mironet, jeho technici vám ho na přání zdarma nainstalují a provedou prvotní odvirování vašeho počítače, pokud by to bylo potřeba. Váš počítač či notebook k tomu stačí jen osobně zanést nebo zaslat na prodejny Mironetu v Praze, Brně a Plzni.