Magazín Mironet

Dejte sbohem neshrabané zahradě

Po létě přichází podzim a je potřeba zahradu uklidit od spadaného listí, které můžete pracně hrabat hráběmi. Avšak výsledek nemusí být stoprocentní a dlouhé hodiny strávené hrabáním mohou v okamžiku přijít vniveč.

 

418 km/h. Co víc potřebujete vědět?

Stačí, aby zafoukal slabý vítr a můžete začít s odklízením listí od začátku. Neexistuje lepší způsob, jak mít upravenou Ano, jeden takový šikovný přístoj na zahradu by tu byl. Práci s ním si ulehčíte. Nebudou vás bolet záda a volný den můžete strávit s rodinou.

Fukar-vysavač Black&Decker GW3030-QS nabízí variabilní rychlosti foukaní a díky 50 litrů velkému vaku nemusíte stále odbíhat, abyste fukar-vysavač vyprázdnili, a tím se zdržovat od práce. Rychlost foukání tohoto fukaru je až 418 km/h, což je o 40 % vyšší než u jeho předchůdce. Kromě toho se i sací výkon zvýšil o 40 %, díky němuž se odstraní i vlhká a těžko odstranitelná špína a listy.

Velkou předností stroje Black&Decker GW3030-QS je vysoký komfort, snadná ovladatelnost a nízká hmotnost, což umožňuje, aby ho používaly i ženy. Fukar-vysavač Black&Decker GW3030-QS na své zahradě využijete i jinak, než jen na foukání listí, třeba na odstranění odolné špíny.