Magazín Mironet

Jak získat kvalitní internet kdekoli si zamanete?

Stabilní a rychlé připojení k internetu vždy po ruce? Spousta z nás už si na to určitě zvykla. V telefonech nám běhá bleskové 4G a domácí internet s úctyhodnou rychlostí už lze pořídit i bez hypotéky. Trnem v oku líbivé budoucnosti s kvalitním internetem na každém kroku jsou přenosné počítače a také místa, kde není možné zavést kabelové připojení. Co s tím? Řešení je možná jednodušší, než byste čekali.

Stačí vložit SIM kartu a můžete surfovat

TP-Link TL-MR6400 je 4G router, do kterého snadno vložíte datovou SIM kartu a získáte tak stabilní připojení k mobilní síti s dobrým dosahem a kvalitním Wi-Fi signálem až pro 32 zařízení najednou. Jedná se tak o ideální zařízení na chatu či na dovolenou, kdy se bude chtít připojit celá vaše rodina či skupina přátel.

Router není třeba nijak složitě nastavovat, stačí vložit SIM kartu a můžete začít surfovat. Pro vyšší zabezpečení a například rodičovskou kontrolu si můžete stáhnout aplikaci a nastavit připojení pohodlně přes mobil. Do routeru se dá připojit i ethernetový kabel a použít jej jako klasický domácí zdroj internetu z kabelové sítě.