Magazín Mironet

Správný adventní kalendář se nejí

Pojďte se s námi na chvíli přenést o necelé tři měsíce do budoucnosti. Jak to bude s povinností nosit roušky sice nevíme, ale víme určitě, že se bude blížit čas Vánoc. A jestli se na něco děti celý rok těší, jsou to právě Vánoce.

LEGO Star Wars kalendář bude hitem Vánoc

Těch vás ale ještě ušetříme, tedy částečně. Do dnešního článku jsme vybrali téma adventních kalendářů, které opravdu stojí za povšimnutí a nastartují každé prosincové ráno úsměvem na tváři vašich ratolestí. Skvělou nabídku prémiových adventních kalendářů nabízíme i na Mironetu.

V nabídce si vybere každý rodič, ať už má doma děti předškolního či školního věku, kluka, holku, technický typ, sci-fi fandu nebo milovnici koní, každý si přijde na své. Namátkou stojí za zmínku kalendáře LEGO Star Wars, Playmobil Vánoční ples, Carrera kalendář s RC helikoptérou či WERA kalendáře s nářadím a sadou bitů s příslušenstvím.

Nabídka je opravdu široká, a pokud se obáváte vysokých cen, nemusíte. Adventní kalendáře startují už na 439 Kč, a radost tak mohou přinést opravdu každému. Přestaňte dětem kupovat sladkosti a zvolte kalendáře, který si opravdu užijí a budou k nim každé ráno sbíhat natěšené na to, jaké překvapení na ně čeká dnes.