Magazín Mironet

Prvotřídní bezdrátový poslech za pár korun

Jsou už vaše kabelová sluchátka ohraná? Koukáte závistivě po kolemjdoucích, co v uších nosí bezdrátové pecky? Můžeme vám říct jedno, bezdrátová sluchátka jsou opravdu pohodlná. Problém ale je, že pokud chcete kvalitní zvuk, bezproblémový přenos a snadné ovládání, většinou se potkáte s vysokou pořizovací cenou.

Sluchátka parádně hrajou i vypadají

Pokud se vám tedy zrovna nechce investovat do pohodlí pět tisíc korun, výběr byl ještě donedávna mizerný. Nyní ale díky značce Xiaomi je těmto dnům konec. Jejich Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 jsou totiž ukázkovým příkladem toho, jak má vypadat prvotřídní poměr ceny a výkonu.

Aby těch klišé nebylo málo, koupí tohoto produktu získáte za málo peněz opravdu hodně muziky. A to doslova. Díky technologii Bluetooth 5.0 a kodeku LDHC je zvuk opravdu špičkový a zároveň je skvělá i výdrž baterie.

Samotná sluchátka zvládnou hrát 4 hodiny, nabíjecí pouzdro jim přidá celkových 14 hodin výdrže. Na pouzdře najdete moderní konektor USB-C, což určitě potěší všechny fandy mála kabelů.

Ovládání sluchátek je pak opravdu snadné, můžete zadávat příkazy hlasem i dotykem a při vyndání jednoho sluchátka se i pozastaví přehrávané médium.