Magazín Mironet

Parťák do nepohody

Ne každý potřebuje nablýskaný sendvič ze skla a železa k telefonování. Pokud patříte mezi ty, jejichž telefon musí být připraven odolat vodě, prachu, pádům a nárazům, výběr správného komunikátoru může být někdy pořádný oříšek.

Jen tak něco ho nerozhází

Pokud ještě navíc očekáváte, že telefon bude dostupný za rozumnou cenu, přirovnání k hledání jehly v kupce sena se nedá vynechat. Ne každý má ale čas přehrabávat se desítkami produktů. Naštěstí pro vás, my jsme si na to čas udělali a přinášíme vám žhavý tip na odolný značkový telefon, který potěší výkonem a překvapí skvělou cenou.

Konkrétně se jedná o Caterpillar CAT S31, a pokud vám tato značka nic neříká, vězte, že se jedná o výrobce zabývajícího se těžkým strojírenstvím, zejména pak výrobou zemních strojů a strojů pro těžební průmysl. Samotný telefon je přímo stvořený do podmínek spojených s touto profesí. Nabízí odolný pogumovaný povrch, voděodolné tělo dle certifikace IP68 a extrémně dlouhou výdrž baterie.

Splňuje také armádní specifikaci odolnosti MIL-SPEC 810G. Pro náročné uživatele je připraven i 8MPx fotoaparát, který umí fotit pod vodou, nebo slot pro dvě SIM karty.