Magazín Mironet

Kvalitní a spolehlivá síť by měla být základním kamenem každé společnosti, hrát vabank s levným switchem vás totiž může přijít skutečně draho. Pro střední a malé podniky je zde naštěstí cenově dostupný, ale stále vysoce kvalitní UniFi Switch od Ubiquiti.

Má celkem 48 LAN portů s podporou PoE napájení, 4 SFP+ porty se zpětnou kompatibilitou a horní hranicí přenosové rychlosti až 10 GB/s. Abyste předešli výpadku napájení, je switch kompatibilní se záložním systémem UniFi SmartPower. Navíc jej snadno namontujete do racku 1U.

Auto MDI/MDI-X na všech portech pak zajistí snadnější propojování a zcela potlačí nutnost křížení kabelů. Další z nespočtu výhod je také 1,3″ dotykový displej pro snadné ovládání, a který zároveň podává informace o systému, teplotě, statistice portů, ale také zatížení celého switche. V případě jeho přetížení vás ochrání funkce Flow Control. Ta dočasně zastaví přenos dat v sítích a předejde jakékoliv ztrátě či záměně paketů a minimalizuje prodlení v odezvě.

Ubiquiti UniFi Switch Pro 48 PoE

Za zmínku stojí také software UniFi Controller a jeho mobilní aplikace UniFi Network. Ty umožňují správcům např. z chytrého telefonu, nebo z počítače snadno a přehledně konfigurovat všechny funkce přepínače.

Ubiquiti UniFi Switch Pro 48 PoE koupíte snadno a rychle v internetovém obchodě Mironet.cz za 31.990 Kč.