Magazín Mironet

Dnes se zaměříme na milovníky kvalitního poslechu hudby. Ať už jste vášnivým cestovatelem nebo rádi trávíte čas u vody či v přírodě, s tímto reproduktorem si můžete vzít hudbu kamkoliv s sebou zcela bez obav o životnost přístroje.

Má totiž zvýšenou odolnost proti stříkající vodě s certifikací IPX4, což jej předurčuje pro použití venku. Můžete si jej tak klidně vzít na pláž, k bazénu či zpívat, hrát a tancovat za mírného deště v kruhu svých přátel. Hudbu i další obsah přehrává ve formátech MP3, WMA, WAV či FLAC skrze rozhraní Bluetooth 5.1, USB-A či standartní 3,5mm Audio Jack.

Snadno tedy připojíte počítač, notebook, smartphone, tablet či multimediální přehrávač od různorodých výrobců, včetně zařízení značky Apple, takže na vaší párty se může stát DJem skutečně každý. Zařízení rovněž umožňuje přehrávání z USB flash disku s kapacitou až 256 GB, díky čemuž můžete poslouchat předstažené skladby.

Niceboy PARTY BOY II 100W černá

Skvělá je také výdrž jeho 5200mAh integrované baterie. Zatímco její dobití trvá necelých 6 hodin, hrát dokáže až 20 hodin. Díky ní navíc lze reproduktor využít také jako powerbanku.

Přenosný reproduktor Niceboy Party Boy II 100W koupíte snadno a rychle v internetovém obchodě Mironet.cz za 4 599 Kč.