Magazín Mironet

Že je internet plný hrozeb čtete v novinách dnes a denně, ale přikládáte tomu dostatečnou váhu? Dnes už se vám tak snadno nestane, že by vás přepadl maskovaný lupič a pod výhružkou vás donutil vydat peněženku, za to na internetu obdobných nebezpečí číhá nespočet. Ačkoliv nejde o bezprostřední ohrožení na životě, v krajních přídech vás hackeři a internetoví podvodníci mohou připravit i o celoživotní úspory.

Prémiová ochrana ESET Smart Security Premium vás spolehlivě ubrání proti malwaru, ransomwaru a phishingu, navíc však nabídne spolehlivého správce hesel, ochranu citlivých dat šifrováním, a zvláště silnou ochranu bankovnictví, plateb a soukromí.

Zvýšenou kontrolu pak máte díky ESET Smart Security Premium nad svou domácí sítí. Umožní vám otestovat domácí router a připojená zařízení na případné zranitelnosti a zabezpečí vaši Wi-Fi síť před nezvanými hosty.

Za zmínku stojí také služba LiveGuard, která aktivně chrání váš počítač před dosud neznámými hrozbami. Dokáže je automaticky odhalit a zastavit, aniž byste se museli o něco starat. Kromě toho má software nízké systémové nároky a v průběhu vaší práce s počítačem běží plynule na pozadí bez vyrušování.

Roční licenci ESET Smart Security Premium pro jeden počítač koupíte snadno a rychle v internetovém obchodě Mironet.cz za 1.779 Kč.