Magazín Mironet

Zatímco vlajkové lodě předních výrobců chytrých telefonů dnes dosahují neuvěřitelné cenovky 50.000 Kč, americká společnost Motorola se rozhodla obsadit druhý konec cenového žebříčku. Kdysi lídr trhu tak nyní nabízí za velmi atraktivní cenu zařízení s 6.5“ IPS displejem s 90Hz obnovovací frekvencí, v němž dřímá 8jádrový procesor MediaTek Helio G37 2.3GHz a 4GB paměť RAM. Díky těmto kvalitním základům si telefon poradí i s náročnějšími hrami, či softwary.

Za zmínku také stojí slušný 50MPx hlavní fotoaparát, doplněný jedním 8MPx a dvěma 2MPx čočkami. Umístěny jsou v tradičním levém horním rohu zadní strany telefonu, který má jinak velmi čistý a působivý hranatý design.

Z krabice telefon vybalíte rovnou s operačním systémem Android 12, a nemusíte se bát, že by vás obtěžovalo přemnoho nevyžádaných softwarů. Samozřejmostí je však balíček Google aplikací, jak je tomu u všech telefonů s Androidem.

Motorola Moto G22 modrá

Kromě jiného je telefon velmi konkurenceschopný, i co se do konektivity týče. Nedisponuje sice modulem pro 5G, avšak 4G / LTE ano. Samozřejmostí je pak Bluetooth, Wi-Fi, či GPS, a mile překvapí i fakt, že je telefon vybaven NFC, nebo možnost použití dvou karet SIM.

Mobilní telefon Motorola Moto G22 koupíte snadno a rychle v internetovém obchodě Mironet.cz za 3.514 Kč.