Magazín Mironet

S bohatým rozlišením 2560 x 1440 na úhlopříčce 27“ se pyšní LCD monitor řady Professional od společnosti Dell. Pokud na počítači pouze píšete e-maily, nebo hrajete Hledání min, byla by ho pro vás asi škoda, nicméně pokud na počítači sledujete videa, hrajete hry, nebo třeba pracujete s grafickými programy, začne se jeho potenciál naplňovat.

Potěšení při každém pohledu na displej monitoru – i to může způsobit zdařilá obrazová technologie. A tou je bezesporu jedna z nejmodernějších technologií IPS / PLS, použitá při výrobě tohoto DELL monitoru.

Na vaše objevení tak čeká svět plný realisticky vykreslených barev, vylepšeného kontrastu nebo širokých pozorovacích úhlů bez sebemenší deformace obrazu, ať už se budete dívat odkudkoli. Příjemný bonus ještě představuje snížená spotřeba energie.

LCD Monitor 27″ DELL P2723D Professional

Díky matnému povrchu se zbavíte nepříjemných odrazů světla, které často u lesklých monitorů znemožňují čitelnost obsahu a zároveň jistě oceníte i poměrně vysoký jas 350 cd/m2. Podporuje rozhraní USB a USB 3.0 Typ A, a s počítačem ho propojíte snadno populárním HDMI, nebo DisplayPortem.

Navíc jsou produkty DELL chráněny tříletou zárukou s výjezdním technikem, při jakémkoliv problému tak přijede technik osobně závadu vyřešit kamkoliv po celé České republice.

27“ LCD Monitor DELL P2723D Professional koupíte snadno a rychle v internetovém obchodě Mironet.cz za 8.339 Kč.