Magazín Mironet

Sparingpartner k pohledání

Přestaňte konečně odkládat novoroční předsevzetí. Za prvé, je srpen, za druhé, začít sportovat nebylo nikdy jednodušší. Sportoviště zejí prázdnotou a ceny jdou dolů. Říkáte, že byste už začali, ale že vám chybí parťák? Někdo, kdo by vás motivoval, každý den vás doháněl k lepším výkonům, neustále nespokojený, ale přeci pyšný na vaše výkony?

Parťák na sport k pohledání

Takového sparingpartnera bychom si přáli asi všichni, ale realita lehce pokulhává. Nakonec jste rádi, že s vámi po práci do fitka kolega vůbec jde, a protože se nedokážete dostat z představy nekončícího časového pressu
a pracovnho stresu, odbydete přípravu a skončíte s dvoutýdenní neschopenkou. Stane se, nevadí, otázkou je, jak to zvládnout lépe?

Pro začátek stačí vědět, co od svého tréninku očekáváte, a poté vám sebemenší motivace poskytne sílu na kruhový trénink klidně pětkrát do týdne. A zdrojem této motivace může být i obyčejný fitness náramek. Ovšem dnes představovaný Xiaomi Mi Band 5 není jen obyčejným fitness příslušenstvím. Díky tomuto drobnému přístroji si snadno zaznamenáte jakoukoliv aktivitu, přehledně ji zobrazíte na AMOLED displeji a to po dobu až 14 dní, což je odhadovaná výdrž baterie.