Magazín Mironet

Snadný úchyt, bleskové nabití

Na cestách krátkých, i těch delších, je kvalitní držák telefonu stěžejním bodem úspěchu výletu. Nejenže poslouží jako pomocná ruka při navigačních manévrech, ale když k tomu ještě dokáže telefon nabít, výprava se rázem stává odpolednem plným pohody, klidu a správných odbočení.

Nabíjejte telefon rychle a bezpečně

Při výběru správného pomocníka je ovšem velmi snadné sáhnout vedle. Abyste měli jistotu, že váš telefon bude na palubní desce sedět jak přibitý, doporučujeme se podívat na FIXED Matic.

Automatický držák, který navíc bezdrátově nabíjí vložený telefon. Jedná se o šikovnou vychytávku, která vám ušetří čas starosti s nekonečným nabíjením navigujícího telefonu. A když už se bavíme o bezdrátovém nabíjení, nutné je zmínit, že se v tomto případě nejedná o žádného slimáka, který by sotva zvládal předbíhat spotřebu telefonu. Naopak, bezdrátové nabíjení je v tomto případě dle standardu Quick Charge 3.0 a technologie Rapid Charging do vašeho telefonu dokáže ládovat energii 15W proudem.

FIXED Matic Automatický držák do auta s bezdrátovým nabíjením seženete za skvělou cenu 995 Kč. Za tyto peníze těžko seženete i kvalitní bezdrátovou nabíječku, možnost připevnění držáku do palubní desky je tak opravdu prémiovou funkcí, kterou bychom za podobné peníze nečekali. Vaše výlety díky tomuto držáku budou snadnější a pohodlnější.