Magazín Mironet

S Bezzubkou zábava nikdy nekončí

Trilogie Jak vycvičit draka patří k jedné z nejoblíbenějších dobrodružných sérii, a to jak mezi dětmi, tak mezi dospělými. Silný příběh o důvěře, přátelství a soudržnosti nezapomíná akci prokládat humorem i napětím a těžko mu lze něco vytknout.

Bezzubka se svými nejbližšími

Na programu dne ovšem není filmové okénko ani zevrubná recenze, nýbrž stavebnice Playmobil. Dětem totiž můžete pořídit na hraní jejich oblíbené filmové postavy, a to včetně hlavní dvojice Bezzubky a Škyťáka. Tito sympatičtí hrdinové jsou součástí herního setu Playmobil Dragons 70037, ve kterém najdete i Bleskoběsku, legendární bílou dračici, jejíž osud byl hlavní příběhovou linií třetího dílu.

A co tato trojice umí? Bezzubkovi mohou vaše děti rozsvítit hroty na zádech, vystřelovací energetické paprsky jsou pak ztvárněny formou modrých šípů, které umí drak vrhat z tlamy. Ta je plně pohyblivá, stejně tak i křídla a nohy. Škyťákovi dle libosti můžou děti obléknout ikonický létací plášť a helmu a nechybí mu po ruce ani jeho ohnivý meč. Stavebnici Playmobil Dragons 70037 doporučujeme zakoupit v internetovém obchodě Mironet, kde k ní nyní dostanete jako dárek figurku z právě běžící promoakce, kterou Mironet oslavuje zařazení nejen této, ale i mnoha dalších stavebnic Playmobil všech druhů a velikostí, do své nabídky. Nechte vaše děti vžít se do osudů nebojácných hrdinů oblíbené filmové série.