Magazín Mironet

Snadné cvičení v pohodlí domova

Cvičit doma je nejen bezpečnější, ale také pohodlnější a v aktuální situaci to platí dvojnásob. Posilovny a fitness centra navíc ani za normálních podmínek nejsou místem pro každého, a pokud se chcete vyvarovat riziku, není snadnějšího řešení, než vypotit kalorie doma.

Pás se vejde i do menších prostorů

Jedna z činností, které ale nevyřešíte natažením jogamatky na zem, je chůze. A protože se již začíná ozývat podzim, večerní procházky již nebudou tak zábavnou činností, jako v teplých letních večerech. Pokud vám tedy schází trocha pohybu a chcete si ji vynahradit chůzí doma, vhod by vám mohl přijít chodicí pás Xiaomi KingSmith WalkingPad WPA1F PRO.

Jedná se o kompaktní fitness zařízení, které navíc skvěle zapadne do vaší domácnosti díky úžasnému minimalistickému designu. Manipulace se zařízením je velmi snadná díky ultralehké konstrukci z hliníkové slitiny. Pro cvičení pak můžete využít dva režimy – manuální a automatický. Zkušenější sportovci mohou využít patentovaný systém Adaptive Speed Control, který umožňuje chodit vlastním požadovaným tempem. Systém WalkingPad zase přizpůsobí rychlost tak, aby vám vyhovovala. Manuální režim je možné ovládat pomocí dálkového ovladače.

Cvičte pohodlně a bezpečně, doma, za jakéhokoliv počasí.